Kiirlaen

Kiirlaen on laen, mida saab taotleda kiirelt ja lihtsalt ning mille saab kätte enamasti väga lühikese aja jooksul, tavaliselt mõne tunni või isegi minutitega. See on lühiajaline laen, mis tavaliselt tagastatakse paari nädala või kuu jooksul.

Laenude võrdlused

Summa:
Laenu pikkus:
Show more results

Kiirlaen

Kiirlaenud on mõeldud ootamatute kulutuste katmiseks või ajutise rahalise puudujäägi leevendamiseks. Need on tavaliselt tagatiseta laenud, st laenu saamiseks ei ole vaja tagatist esitada. Laenu võib saada nii eraisikult kui ka laenuandjalt, näiteks pangalt või laenufirma kaudu.

Kiirlaenud on tavaliselt väiksemate summade laenud, mis ulatuvad tavaliselt mõnest sajast eurost kuni mõne tuhande euroni. Laenuperioodid on tavaliselt lühikesed, tavaliselt mitte rohkem kui 30 päeva. Kiirlaenudel on sageli kõrgemad intressimäärad kui traditsioonilistel laenudel, kuid need on vajalikud, et kompenseerida laenu kiiret väljastamist ja väiksemat summat.

Kuigi kiirlaenud võivad olla mugavad, tuleks enne laenu võtmist hoolikalt kaaluda, kas olete võimeline laenu tagasi maksma, ning tutvuda laenutingimustega ja intressimääradega. Laenamine võib olla kasulik, kuid see võib kaasa tuua ka lisakulusid ja kohustusi, seega tuleb laenu võtta vastutustundlikult ja mõõdukalt.

Kiirlaenu Taotlemine

Kiirlaenu taotlemine on lihtne ja kiire protsess. Siin on mõned peamised sammud:

 1. Valige Laenusumma: Esimese sammuna valige summa, mida soovite laenata. Enamik kiirlaenupakkujaid võimaldavad laenata vahemikus 50 kuni 1000 eurot.
 2. Täitke Avaldus: Täitke veebipõhine laenutaotlus. Teil palutakse esitada isiklikud andmed ja finantsinfo.
 3. Oodake Otsust: Otsus teie laenu kohta tehakse tavaliselt mõne minuti jooksul.
 4. Laenuraha Kättesaamine: Kui taotlus kinnitatakse, saate raha oma pangakontole tavaliselt samal päeval või järgmisel tööpäeval.

Kiirlaen on ideaalne lahendus, kui vajate kiiret rahalist abi.

Kiirlaenu Eelised

Kiirlaenudel on mitmeid eeliseid, mis muudavad need atraktiivseks finantsvahendiks:

 • Kiirus: Nagu nimigi ütleb, on kiirlaenud kiiresti kättesaadavad. See võib olla elupäästja ootamatutes hädaolukordades.
 • Lihtsus: Taotlemine on lihtne ja ei nõua keerulisi protseduure või tagatist.
 • Mugavus: Kogu taotlemisprotsess toimub veebis, mugavalt teie kodus või kontoris.
 • Lai Valik: Teil on võimalus valida erinevate laenusummade ja tagasimakseperioodide vahel vastavalt oma vajadustele.
 • Halb Krediidi Ajalugu Pole Takistuseks: Enamik kiirlaenupakkujaid ei vaata teie krediidiajalugu, mis teeb sellest sobiva valiku ka neile, kellel on halb krediidi ajalugu.

Kiirlaen – Väikese Ettevaatusega

Kuigi kiirlaenud võivad olla tõhusad, tuleb neid kasutada ettevaatusega. Siin on mõned näpunäited, mida peaksite meeles pidama:

 • Kasutage Ainult Vajaduse Korral: Kasutage kiirlaenu ainult siis, kui teil on hädasti raha vaja. Vältige tarbetut võlga.
 • Lugege Tingimusi Hoolikalt: Enne laenulepingu allkirjastamist veenduge, et olete lugenud ja mõistnud kõiki tingimusi ja intressimäärasid.
 • Küsige Nõu: Kui teil on kahtlusi või küsimusi, ärge kartke pöörduda finantsnõustaja poole.

Kiirlaen – Teie Rahaasjade Abimees

Kokkuvõttes võib Kiirlaen olla suurepärane abimees, kui olete ootamatute kulude ees. Selle kiire ja lihtne taotlemisprotsess muudab selle atraktiivseks valikuks paljudele Eesti elanikele.

Kiirlaen – FAQ

Mis on Kiirlaen?

Kiirlaen on lühiajaline finantsvahend, mis võimaldab teil kiiresti laenu saada ootamatute kulude katmiseks.

Kuidas ma saan Kiirlaenu taotleda?

Kiirlaenu taotlemiseks valige soovitud summa, täitke veebipõhine avaldus, oodake otsust ja saate raha oma pangakontole.

Millised on Kiirlaenu eelised?

Kiirlaenud on kiired, lihtsad, mugavad ja sobivad ka halva krediidi ajalooga inimestele.

Kas ma peaksin kasutama Kiirlaenu igapäevaste kulude katmiseks?

Ei, Kiirlaen peaks olema viimane abinõu ootamatuteks kuludeks, mitte igapäevaste kulude katmiseks.

Millised on Kiirlaenu riskid?

Kiirlaenud võivad olla kulukad intressimääradelt, seega kasutage neid ettevaatusega ja ainult vajaduse korral.

Kuidas ma saan Kiirlaenu kõige paremini tagasi maksta?

Planeerige tagasimakse hoolikalt ja veenduge, et suudate laenu õigeaegselt tasuda.

Kiirlaenu pakkujate võrdlused

Credit24

Credit24 pakub eraisikutele tagatiseta lühiajalisi tarbimislaene ja krediidikontot. Credit24 on Eesti juhtiv tarbimislaenude pakkuja, kes väljastab laene suurusega 50-10 000 € kuni viieks aastaks.

Credit24 pakub krediiti Krediidikonto limiidi alusel. 1000€ laenamisel 12 kuuks, fikseeritud intressimääraga 24% aastas on KKM 27.24% aastas, tagasimaksete summa 1135€ ning kogusumma 1135€. Tagasimakseperiood vahemikus 3 kuni 60 kuud. Tutvu tingimustega credit24.ee ja pea nõu asjatundjaga numbril 614 3400.

Credit24 pakub laenu. 1000 € laenamisel 12 kuuks, fikseeritud intressimääraga 36,36% aastas, on KKM 55,47% aastas, lepingutasu 40 €, tagasimaksete arv 12, tagasimaksete summa 1216,01 € ja kogusumma 1256,01 €. Tutvu tingimustega credit24.ee ja pea nõu asjatundjaga numbril 614 3400.

Ferratum

Ferratum Bank EE — kiire ja mugav laenu taotlemine ning sõbralik klienditeenindus.

• Laenusumma:100-5 000€

• Minimaalne laenuperiood: 1 päev

• Maksimaalne laenuperiood: Kindlat kuupäeva pole – klient saab laenulimiidi kontot kasutada nii kaua kui soovib

• Esimesed 30 päeva on uuele kliendile 0% intressiga. Laena kuni 5000€ ja tagasta 30 päeva pärast 5001€

• Professionaalne ja sõbralik klienditeenindus (Google rating 4,8/5)

• Kiire vastus ning kogu protsess interneti teel, ei mingeid kõnesid või tüütuid lisaküsimusi

• Intress al. 2% kuus

• Paindlik maksegraafik ja lisatasuta maksepuhkuse võtmine või maksekuupäeva muutmine

• Ferratum on Põhjamaadest alguse saanud enam kui 10 aastase kogemusega pank. Võid olla kindel, et kõik tingimused on läbipaistvad ning sinu isikuandmeid töödeldakse ning hoitakse turvaliselt

Bondora

Toote pohitingimused: Laenusumma 500 kuni 10 000 eurot. Laenuperiood 3 kuni 60 kuud. Intressimaar alates 9,66% (pakutavad tingimused olenevad iga laenaja individuaalsest olukorrast) Krediidi kulukuse maar 20,79% kuni 59,9%.

Eelised:

Meie susteem kalkuleerib iga laenaja andmete ja krediidiajaloo pohjal parima voimaliku intressimaara, mida suudame pakkuda

Kiirem ja vahem konservatiivne kui pangad

Meil ei ole varjatud tasusid

Ule 300 000 kliendi

Laenud on tagatiseta ja taotlemine toimub vaga lihtsalt

Laenupakkumine 5 minutiga

Taotluse esitamine taielikult interneti teel

24/7 automaatne laenuprotsess

Laenu ennetahtaegne tagasimaksmine lisatasudeta

Igakuise laenu tagasimakse suuruse saad ise valida

Creditea

Creditea krediidikonto (krediidiliin) krediidi kulukuse määr (KKM) on 27.24% aastas (maksimum KKM/max 45.93%) järgmistel näidistingimustel: 1000 € kreiidilimiidi kasutamisel fikseerimata aastaintressiga 24% on igakuiste maksete kogusumma 1135 € ja tagasimaksete summa 1135 €. Eeldusel, et krediidilimiit võetakse kasutusele kohe ja täies mahus ning makstakse tagasi 1 aasta jooksul 12 võrdse tagasimaksena. Tutvu tingimustega creditea.ee ja pea nõu asjatundjaga. Tagasimakseperiood vahemikus 3 kuni 60 kuud.Tutvu tingimustega Creditea.ee ja pea nõu asjatundjaga numbril 6119090.

Raha24

Raha24 pakub laene kuni 5000 EUR suurune tagatiseta tarbimislaen, mille sihtotstarve on Sinu vaba valik. Laenu saab taotleda 2 – 60 kuuks.

Raha24 väikelaenu tingimused taotlejale:

• Tagatist ega käendust ei ole vaja;

• Taotleja peab olema vähemalt 18 eluaastane isik;

• Taotleja igakuine netosissetulek peab olema vähemalt 425 eurot;

• Taotleja peab olema Eesti Vabariigi kodanik ja/või tema alaline elukoht on Eesti Vabariik;

• Taotlejal ei tohi olla kehtivad maksehäireid;

• Taotleja on kursis vastutustundliku laenamise põhimõtetega;

• Ilma pangakonto väljavõtteta on Sul võimalik laenu taotleda ainult siis, kui oled jätkanud pensionisamba sissemakseid.

SMSRaha

SMSRaha EE pakub erinevat tüüpi veebipõhiseid finantstooteid, nagu virtuaalne krediitkaart, krediidikonto, tarbijakrediit, kiirlaen, autolaen ja järelmaksu. Vali oma laen vahemikus 200 kuni 7500 EUR, maksetähtaeg on 1 kuni 60 kuud. Esmane laen kuni 7500 EUR tasuta!

Tüüpnäide:

1000 € laenamisel tähtajaga 50 kuud, fikseeritud intressimäär 18 %, krediidi kulukuse määr 19,75 %, lepingutasu 0 €, tagasimaksete summa 1387,75 € ja tarbija poolt makstav kogusumma 1387,75 €. Tulenevalt laenusumma suurusest ja laenuperioodi pikkusest võib aastane maksimaalne intressi määr olla 18 % kuni 40,00 %. Tutvu tingimustega ja pea nõu asjatundjaga.

Moneyzen

MoneyZen EE pakub 100 kuni 5 000 euro. Laenu tagasimakse periood: 3-36 kuud. Taotlemise vanusepiirang: 18-73 aastat

Laenu tüüpnäide:

Laenates 6 000 eurot viieks aastaks fikseeritud aastase intressimääraga 13% ja kuumaksega 148,52 eurot on krediidi kulukuse määr 20,07%. Kogu laenuperioodi jooksul tagasi makstav summa on 9 116,11 eurot, millest 2 191,11 eurot moodustavad intressimaksed ja 720 eurot laenu haldustasu. 180 euro suurune laenu lepingutasu ning 25 euro suurune ZenFundi makse tuleb tasuda kohe pärast laenu väljamaksmist. Laen läheb viie aasta jooksul maksma 3 116,11 eurot. Sulle pakutavad tingimused olenevad Sinu individuaalsest olukorrast. Tutvu kindlasti ka laenujuhise ja üldtingimustega ja küsi vajadusel nõu ka asjatundjalt.

Laen.ee

Laen EE pakub erinevat tüüpi veebipõhiseid finantstooteid, nagu virtuaalne krediitkaart, krediidikonto, tarbijakrediit, kiirlaen, autolaen ja järelmaksu. Vali oma laen vahemikus 200 kuni 7500 EUR, maksetähtaeg on 1 kuni 60 kuud. Esmane laen kuni 7500 EUR tasuta!

Tüüpnäide:

1000 € laenamisel tähtajaga 50 kuud, fikseeritud intressimäär 18 %, krediidi kulukuse määr 19,75 %, lepingutasu 0 €, tagasimaksete summa 1387,75 € ja tarbija poolt makstav kogusumma 1387,75 €. Tulenevalt laenusumma suurusest ja laenuperioodi pikkusest võib aastane maksimaalne intressi määr olla 18 % kuni 40,00 %. Tutvu tingimustega ja pea nõu asjatundjaga.

Kokkuvõte


Kiirlaenud võivad olla kasulik vahend ootamatute finantsraskuste lahendamiseks, kuid neid tuleb kasutada mõistlikult. Olge teadlikud laenu tingimustest ja tagasimakseplaanist ning ärge laenake rohkem, kui saate õigeaegselt tagasi maksta. Kui vajate kiiret rahalist abi, võib kiirlaen olla teie jaoks sobiv valik.
Loodame, et see artikkel aitas teil paremini mõista kiirlaenude maailma ja kuidas neid mõistlikult kasutada. Kui teil on lisaküsimusi, ärge kartke küsida oma kohalikult kiirlaenuandjalt või finantsnõustajalt.